Czy twoja szyja cię starzeje?

Masz dość ukrywania szyi? Zacząłeś widzieć marszczącą się skórę, obwisłą skórę, podwójny podbródek, czy linie szyi? Czy masz te pionowe opaski, które starzeją twoją szyję?

Jeśli masz 40 lat lub więcej, prawdopodobnie zaczynasz zauważać zmiany w swojej szyi. Być może są to zmiany, których wolałbyś nie dostrzegać! Zła wiadomość jest taka, że to się zdarza. Jeśli jeszcze nie zacząłeś tego dostrzegać, po prostu poczekaj. Nadchodzi twój czas. Dobrą wiadomością jest to, że nie jesteś sam. Wszyscy zaczynamy dostrzegać te zmiany. Wydawało mi się, że mam opaski na szyję i lenistwo na mój prezent na 40. urodziny. Jakby w ciągu kilku miesięcy od moich urodzin, zacząłem dostrzegać zmiany.

Najlepsza wiadomość to....THERE IS A LOT THATHER CAN DO!

Oto załamanie się terapii zwalczających oznaki starzenia w szyi...

#1 Nectifirm to #1 krem ujędrniający szyję na rynku. Łapcie go. Naprawdę. Każdy powinien mieć to w swoim arsenale. To pomoże ujędrnić trochę luzu w szyi, bez względu na to, czy zapobiegasz, czy leczysz pełzanie, które już tam jest.

Z tym, że nie ma tam balsamu lub eliksiru, który może rozwiązać wszystkie problemy starzenia się. Dotyczy to również twojej twarzy. Na szczęście dla ciebie, mamy więcej!

#2 Microneedling z osoczem to świetny sposób na przebudowę i napinanie skóry szyi. Jeśli widzisz rozluźnienie na skórze lub linii naszyjnika, najlepszym rozwiązaniem jest seria 3-4. Używamy specjalnego urządzenia do mikronedlingu, aby stymulować wzrost nowych komórek skóry i naprawiać uszkodzenia. Osocze jest jak booster do tego zabiegu i pomaga również w czasie przestoju. Razem dają one świetną możliwość rozluźnienia skóry na szyi.

#3 Naprawdę chcesz na to pójść? Zastanów się nad tajnymi falami radiowymi dla trifektu o częstotliwości radiowej mikrokrzewów PLUS plazmy PLUS. Energia lasera o częstotliwości radiowej jest najbardziej powszechnie akceptowanym i sprawdzonym sposobem na napinanie luźnej skóry poprzez budowanie kolagenu i elastyny. Kolagen i elastyna pomagają skórze funkcjonować bardziej młodo, mieć większą elastyczność. Używamy jest całe ciało, w tym twarz, ramiona, brzuch i więcej, ale szyja jest świetnym miejscem do zacieśnienia z Secret RF.

#4. Jeśli obwisłość nie jest problemem, ale zauważyłeś pionowe pasma w szyi, Botox oferuje WIELKĄ opcję leczenia. Opaski te są spowodowane luźnością w mięśniu płaskim szyi. Mięsień ten staje się rozciągnięty i z wiekiem opada. Kiedy mięsień kurczy się podczas grymasienia lub wykonywania pewnych wyrazów twarzy, powoduje to powstawanie tych pionowych pasów. Dla mnie jest to mój największy problem z szyją, a z odrobiną botoksu szyja wygląda o wiele lepiej.

#5. Masz podwójny podbródek czy pełnię? To jest miejsce, gdzie robi się ciekawie. Niektórzy klienci rzeczywiście mają zbyt wiele pełności, podczas gdy inni po prostu mają słaby podbródek i linię szczęki. Możemy użyć Kybella, aby wyrzeźbić pełnię z dala wraz z wypełniaczem skórnym, aby rozszerzyć brodę trochę i przedefiniować linię szczęki. Rezultaty mogą być całkowicie przekształcające.

Nie wiesz, co jest dla ciebie dobre? Jeśli zaczynasz dostrzegać oznaki starzenia się w szyi, ale nie możesz położyć na niej palca, przyjdź do nas na indywidualną konsultację. Dzięki połączeniu świetnych produktów i odpowiedniej modalności, nie musisz się ukrywać!

Powiązane artykuły

Zabiegi na twarz i ciało

Zabiegi laserem medycznym. Usuwanie blizn, leczenie trądziku, modelowanie twarzy, usuwanie przebarwień i tatuaży, Karboksyterapia, redukcja tkanki tłuszczowej....

Laser CO2 10600

Zastosowanie lasera CO2 to między innymi włókniaki, ziarniaki naczyniowe, odmładzanie skóry, wirusowe brodawki, znamiona barwnikowe, nowotwory skóry....

Powiększanie ust

Zabieg powiększania ust poleca się osobom, które dostrzegają problem małych ust, chcą zmienić ich kształ czy też nadać im sprężystość. Ponadto zabieg ten to dobre rozwiązanie w przypadku zmarszczek powstałych na skutek....

Mezoterapia

Wskazania to stosowania mezoterapii to występowania cellulitu, rozstępów czy przebarwień. Zabieg jest również stosowany przeciwko zwiotczeniom skóry, zmarszczkom, wypadaniu włosów....

Kontakt z Celinemed

Kontakt: kontakt@celinemed.pl