Hydrafacial: 5 kroków do nawilżonej skóry

Więcej niż tylko standardowy zabieg na twarz, Hydrafacial stał się popularny na całym świecie - jeden zabieg przeprowadzany jest co 15 sekund (yep, dobrze przeczytałaś). Więc, co takiego jest w Hydrafacial, że ludzie po prostu nie mogą się nim nasycić?

Czym jest zabieg Hydrafacial i jak działa?

Hydrafacial, często określany jako hydradermabrazja, jest wieloetapowym (dokładnie 5) zabiegiem, który czyni cuda, usuwając martwe komórki skóry, odblokowując pory i oczywiście nawilżając skórę, aby stała się jaśniejsza i gładsza. Co za marzenie!

Jedną z najwspanialszych rzeczy w Hydrafacial jest to, że jest on odpowiedni dla prawie każdego - niezależnie od wieku, typu i koloru skóry. Doskonale!

A więc, jak działa ten niesamowity zabieg? Otóż Hydrafacial przeprowadza się przy użyciu specjalnie zaprojektowanej końcówki, na której można umieścić specjalne końcówki do poszczególnych etapów zabiegu.

Jakie jest 5 kroków zabiegu hydrafacial?

Detoks

Po oczyszczeniu (i potencjalnie parowaniu) twarzy nadchodzi pierwszy etap Twojej podróży z zabiegiem Hydrafacial: detoks. Aby przeprowadzić detoks skóry, specjalista użyje niebieskiej końcówki, która dostarcza skórze intensywny roztwór wodny. Intensywność tego strumienia wody powoduje drenaż limfatyczny, zwiększając przepływ krwi i odprowadzając toksyny ze skóry.

Oczyszczanie

Wszyscy uwielbiamy dobre oczyszczanie, ale zabieg Hydrafacial przenosi oczyszczanie na nowy poziom, zmywając martwe komórki naskórka i sebum (substancje oleiste) z powierzchni skóry.

Złuszczanie

Następnie następuje etap złuszczania - ale końcówka, która jest używana, zależy od tego, jak bardzo Twoja skóra potrzebuje złuszczenia. Do wyboru są końcówki w kolorze teal, pomarańczowym (do agresywnego złuszczania) lub fioletowym (do bardziej agresywnego złuszczania), a Twój specjalista dobierze je odpowiednio do potrzeb.

Chemiczne środki złuszczające, takie jak kwas glikolowy i salicylowy, są nakładane na skórę w odpowiednim stężeniu za pomocą końcówki i od razu przystępują do pracy. Pozostawia się je na skórze od 30 sekund do 2 minut. A najciekawsza część zabiegu? Kwasy są następnie odsysane ze skóry wraz z martwymi komórkami naskórka znajdującymi się na jej powierzchni. Żegnajcie i pozbądźcie się ich!

Ekstrakcja

Kolejną częścią, którą należy się ekscytować, jest zwiększenie siły ssania w celu odblokowania zatkanych porów. O tak - możesz niemal poczuć, jak wzdychają z ulgą, gdy wreszcie mogą znów oddychać. Dla tych, którzy mają problematyczne strefy T, nie panikuj. Czasami w tym kroku stosuje się dodatkowo kwas salicylowy, aby pozbyć się tych uciążliwych zaskórników.

Nawilżanie

Ostatnim etapem zabiegu Hydrafacial jest czyste, błogie nawilżenie, o które, jeśli Twoja skóra jest podobna do mojej, prawdopodobnie wołała. Jak to się dokładnie dzieje? Cóż, unikalne serum Hydrafacial, które zawiera niesamowitą mieszankę antyoksydantów, peptydów i kwasu hialuronowego, jest nakładane na skórę, aby upewnić się, że zostało ono dobrze i prawdziwie wchłonięte. I gotowe!

Jakie są główne korzyści płynące z zabiegu Hydrafacial?

Jak zapewne możesz sobie wyobrazić, po tym 5-etapowym zabiegu Twoja skóra powinna czuć się fantastycznie - nie wspominając o tym, że powinna wyglądać niesamowicie. Świeża, czysta i super nawilżona.

Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, często zaleca się wykonanie 4 zabiegów i oczywiście będziesz chciała utrzymać te niesamowite rezultaty, stosując regularne zabiegi.

Powiązane artykuły

Zabiegi na twarz i ciało

Zabiegi laserem medycznym. Usuwanie blizn, leczenie trądziku, modelowanie twarzy, usuwanie przebarwień i tatuaży, Karboksyterapia, redukcja tkanki tłuszczowej....

Laser CO2 10600

Zastosowanie lasera CO2 to między innymi włókniaki, ziarniaki naczyniowe, odmładzanie skóry, wirusowe brodawki, znamiona barwnikowe, nowotwory skóry....

Powiększanie ust

Zabieg powiększania ust poleca się osobom, które dostrzegają problem małych ust, chcą zmienić ich kształ czy też nadać im sprężystość. Ponadto zabieg ten to dobre rozwiązanie w przypadku zmarszczek powstałych na skutek....

Mezoterapia

Wskazania to stosowania mezoterapii to występowania cellulitu, rozstępów czy przebarwień. Zabieg jest również stosowany przeciwko zwiotczeniom skóry, zmarszczkom, wypadaniu włosów....

Kontakt z Celinemed

Kontakt: kontakt@celinemed.pl