Unikając zmęczenia wypełniaczem

Filler zmęczenie jest nowym hasłem w świecie estetyki. Termin ten opisuje potencjalny efekt starzenia się zabiegów z użyciem wypełniacza. Mimo, że dostępnych jest wiele rodzajów wypełniaczy w formie iniekcji, mają one tę samą wspólną cechę, że wymagają powtarzania zabiegów. Coraz częstsze stosowanie wypełniaczy w miarę upływu czasu może rozciągać skórę i tkanki, co oznacza, że potrzeba więcej wypełniacza. Poniżej znajdują się punkty, które należy omówić z lekarzem specjalizującym się w iniekcjach przed kolejnym zabiegiem iniekcyjnym.

Wstrzykiwane wypełniacze do odmładzania twarzy

Wraz z wiekiem zaczynają pojawiać się drobne linie i utrata objętości. Wtryskiwane wypełniacze są idealne do przywracania młodzieńczego wyglądu. Niewielka ilość wypełniacza do linii mimicznych może opóźnić pojawienie się głębszych zmarszczek w przyszłości. Zbyt duża ilość wypełniacza zbyt wcześnie może jednak spowodować, że w podeszłym wieku pojawią się oznakowane przez lekarzy kosmetyków wzmocnienia, zmęczenie wypełniaczem. Ważne jest, aby wybrać kosmetycznego eksperta ds. pielęgnacji twarzy o długoterminowym planie antystarzeniowym, tak aby wybrać dla siebie najlepsze opcje niechirurgiczne lub chirurgiczne.

Indywidualny plan odmładzania twarzy

Niektóre czynniki, które są ważne przy opracowywaniu planu odmładzania wypełniacza twarzy to m.in:

  • Jesteś wyjątkowa: Styl życia, dziedziczność i nawyki odgrywają ważną rolę w procesie starzenia się. W związku z tym, Twoje problemy i cele związane ze starzeniem się różnią się od problemów Twoich przyjaciół. Współpracuj z lekarzem, aby dostosować plan do Twoich celów związanych z wyglądem.
  • Różne wypełniacze: Podczas gdy jeden wypełniacz w formie iniekcji leczy drobne zmarszczki wokół ust, inny najlepiej jest dodać objętości. Ważne jest, aby dopasować obszar twarzy/tkankę do właściwego wypełniacza.
  • Częstotliwośćzabiegów: Niektóre osoby chcą, aby leczenie "uzupełniało" się zbyt szybko. Ciało każdej osoby wchłania materiał wypełniający w innym tempie. Tak więc, współpracuj z lekarzem, aby ustawić odpowiednią częstotliwość, która zoptymalizuje Twój wygląd przeciwstarzeniowy.

Zmagania z wypełniaczami do twarzy Zmęczenie

Coraz częstsze stosowanie wypełniaczy nie tylko rozciąga skórę i otaczającą ją tkankę. Ponieważ w miarę upływu czasu potrzeba więcej wypełniaczy, może to również prowadzić do zaburzenia równowagi twarzy. Ta karuzela powoduje więc zmęczenie wypełniaczem, który przyspiesza starzenie się skóry. Niezależnie od tego, czy nadmierna ilość wypełniaczy, czy też genetyka spowodowała rozciąganie się skóry, istnieją możliwości rozwiązania problemu starzenia się twarzy.

  • Zaciskanie skóry: Ten minimalnie inwazyjny zabieg może napinać luźną skórę.
  • Rozpuścić hialuronowe wypełniacze: Przedyskutujcie możliwość zastosowania enzymu w postaci iniekcji w celu rozpuszczenia niektórych wypełniaczy.
  • Opcje chirurgiczne: Czasami operacja jest właściwą drogą. Chirurgia twarzy może zaoferować najlepsze długoterminowe rezultaty. Tak więc, lifting twarzy jest często najbardziej opłacalne w czasie.

Doświadczony lekarz specjalizujący się w chirurgii twarzy może pomóc w utrzymaniu bardziej młodzieńczego wyglądu bez walki ze zmęczeniem wypełniaczami.

Powiązane artykuły

Zabiegi na twarz i ciało

Zabiegi laserem medycznym. Usuwanie blizn, leczenie trądziku, modelowanie twarzy, usuwanie przebarwień i tatuaży, Karboksyterapia, redukcja tkanki tłuszczowej....

Laser CO2 10600

Zastosowanie lasera CO2 to między innymi włókniaki, ziarniaki naczyniowe, odmładzanie skóry, wirusowe brodawki, znamiona barwnikowe, nowotwory skóry....

Powiększanie ust

Zabieg powiększania ust poleca się osobom, które dostrzegają problem małych ust, chcą zmienić ich kształ czy też nadać im sprężystość. Ponadto zabieg ten to dobre rozwiązanie w przypadku zmarszczek powstałych na skutek....

Mezoterapia

Wskazania to stosowania mezoterapii to występowania cellulitu, rozstępów czy przebarwień. Zabieg jest również stosowany przeciwko zwiotczeniom skóry, zmarszczkom, wypadaniu włosów....

Kontakt z Celinemed

Kontakt: kontakt@celinemed.pl