Hobby do wypróbowania podczas lockdownu

Teraz jesteśmy tydzień w ogólnokrajowym zamknięciu, jedną z rzeczy, które wielu z nas prawdopodobnie znajduje, jest to, że mamy o wiele więcej wolnego czasu niż zwykle. Ponieważ nasze codzienne życie zatrzymuje się na pewien czas, podczas gdy my czekamy na pandemię COVID-19, musimy być kreatywni w tym, jak spędzamy czas.

Tak więc, jestem tu, aby porozmawiać z tobą przez 6 hobby można spróbować. Spróbuj swoich sił w ogrodnictwieW czasie, gdy możemy być tylko wolno opuścić dom na jedną formę ćwiczeń dziennie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby cieszyć się na zewnątrz z tyłu ogrodu - i co lepiej spędzić te ciepłe wiosenne dni, niż mieć iść na trochę ogrodnictwa?

Bez względu na to, czy chodzi o odchwaszczanie, sadzenie nowych kwiatów, czy porządkowanie trawy, nigdy nie było lepszego momentu, aby wystawić na próbę swój zielony kciuk. Wspaniałą rzeczą w ogrodnictwie jest to, że możesz otrzymać swoją dzienną dawkę witaminy D w trakcie pracy - ale nie zapomnij o swoim SPF!

Baw się dobrze przy pieczeniu

Być może masz ochotę na kolejnego Paula Hollywooda lub Mary Berry, a może chcesz rozwinąć swoje umiejętności do kolejnej rundy The Great British Bake Off - tak czy inaczej, pieczenie jest idealnym sposobem na spędzenie kilku godzin dnia. Z mnóstwem przepisów online dla Ciebie do wyboru (a może kilka w niektórych książkach z przepisami, które miałeś zamiar wypróbować), pieczenie jest niezawodnym sposobem na utrzymanie nudy na zatoce.Jeśli półki w Twoim lokalnym supermarkecie wyglądają trochę gołe, to tylko dodać do zabawy i zmusić cię do jeszcze bardziej kreatywny!

Daj się ponieść kilku grom planszowymTo może zabrzmieć trochę staroświecko, ale kto nie lubi gier planszowych? To zabawa, zazwyczaj dobry śmiech i świetny sposób na zaangażowanie wszystkich członków Twojego gospodarstwa domowego. Kilka z moich ulubionych gier to Cluedo i Scrabble (jaki pisarz może się oprzeć grze z literowaniem?!). Są też trenerzy mózgu i opiekunowie, jeśli szukasz czegoś zabawnego, a jednocześnie chcesz rzucić sobie wyzwanie. W Google jest wiele do wyboru, a także wiele aplikacji, które można pobrać. To świetny sposób na wypełnienie czasu podczas nauki.

Zaznacz kilka książek na swojej liście czytelniczej

Jeśli jesteś kimś takim jak ja, twoja lista czytelników stale się powiększa, a twój czas wolny wiecznie się kurczy. Ale ograniczanie się do naszych domów jest świetną wymówką, aby zwinąć się z książką i wreszcie zacząć czytać niektóre z tych tytułów, w których od dawna chcieliśmy utknąć. A jeśli nie masz wielu fizycznych książek leżących w domu, nie zapomnij, że możesz czytać cyfrowe kopie na urządzeniach takich jak Kindles, a nawet na platformach takich jak Audible, jeśli chcesz zanurzyć się w dobrej historii, ale nie masz ochoty na czytanie.

Zbuduj schemat ćwiczeń

Dla tych z Was, którzy szukają sposobów na skierowanie swojej energii i dopasowanie się do tego procesu, ten jest dla Was. Ćwiczenie jest bardzo produktywnym i proaktywnym wykorzystaniem Twojego czasu. Możesz wyznaczać sobie cele fitness i śledzić swoje postępy - to także świetny sposób na kontrolowanie swojego zdrowia psychicznego. Jeśli jedna z form ćwiczeń na świeżym powietrzu nie wystarczy, istnieje wiele sposobów, na które możesz ćwiczyć bez konieczności wychodzenia z domu. Siłownia zamknięta? Nie ma problemu. Mamy cały artykuł o treningach domowych i rutynowych ćwiczeniach, do których można uzyskać dostęp za pomocą szybkiego wyszukiwania w YouTube, Google lub Instagram. Kliknij tutaj, aby przeczytać.

Obejrzyj kilka filmów.

dodawać rzeczy do mojej listy Netflix, jakby nie było jutra - ale jest tyle filmów, których jeszcze nie miałem okazji obejrzeć. I myślę, że teraz jest dobry moment, aby zacząć. Przytulanie się przy kubku herbaty w czasie, gdy włączasz przebój to nie tylko świetny sposób na zapewnienie sobie rozrywki, ale również na odcięcie się na chwilę od tego, co dzieje się w świecie zewnętrznym, a więc jest 6 hobby, które możesz wykorzystać, gdy jesteśmy w zamknięciu.

Powiązane artykuły

Zabiegi na twarz i ciało

Zabiegi laserem medycznym. Usuwanie blizn, leczenie trądziku, modelowanie twarzy, usuwanie przebarwień i tatuaży, Karboksyterapia, redukcja tkanki tłuszczowej....

Laser CO2 10600

Zastosowanie lasera CO2 to między innymi włókniaki, ziarniaki naczyniowe, odmładzanie skóry, wirusowe brodawki, znamiona barwnikowe, nowotwory skóry....

Powiększanie ust

Zabieg powiększania ust poleca się osobom, które dostrzegają problem małych ust, chcą zmienić ich kształ czy też nadać im sprężystość. Ponadto zabieg ten to dobre rozwiązanie w przypadku zmarszczek powstałych na skutek....

Mezoterapia

Wskazania to stosowania mezoterapii to występowania cellulitu, rozstępów czy przebarwień. Zabieg jest również stosowany przeciwko zwiotczeniom skóry, zmarszczkom, wypadaniu włosów....

Kontakt z Celinemed

Kontakt: kontakt@celinemed.pl