Wyglądać dobrze po 50

Pomyślcie o Jennifer Lopez, Jennifer Aniston, Gwen Stefani. Wszystkie po 50, i wszystkie wyglądają niesamowicie. Ale jak? Jaki dokładnie jest ich sekret? I jak to wykonać?

Jaki jest sekret Jennifer Lopez (J.Lo), żeby dobrze wyglądać w wieku 50 lat?

Jennifer Lopez, AKA J.Lo, AKA Jenny z bloku, jest na naszych ekranach (i w naszych uszach) od początku lat 90-tych, więc jak to jest, że ona wygląda lepiej teraz niż kiedykolwiek? Jej skóra wygląda świeżo, kości policzkowe są niesamowite, a absy są super-tonowane. Kobieta wygląda niesamowicie.

I to nie tylko J.Lo też. A co z Jennifer Aniston? Jowls? Nie! Obwisła skóra? Ani cala! Jej linia szczęki jest tak samo napięta jak zawsze, a jej gładka skóra jest cudowna. W wieku 50 lat nie wygląda milion mil od tego, jak wyglądała 20 lat temu. To samo dotyczy Gwen Stefani. Co mogę powiedzieć? Ona jest nieskazitelna. Nie ma ani zmarszczki, ani wroniej stopy w zasięgu wzroku.

Czy wszyscy możemy tak dobrze wyglądać w wieku 50 lat?

Podczas gdy trzy powyższe gwiazdy wyglądają niesamowicie w wieku 50 lat, wielką rzeczą dla nas, zwykłych śmiertelników, jest to, że w rzeczywistości nie ma czegoś takiego jak gen gwiazdy. Oczywiście, są naturalnie piękne i zawsze były - i wszystkie są bardzo aktywne (musiałbym się położyć po pierwszych dwóch minutach jednego z tańców J.Lo). Ale, choć nie mogę powiedzieć, że wiem, co zrobili (choć potrafię całkiem nieźle zgadywać), to jest naprawdę mało prawdopodobne, że bez pomocy kilku subtelnych, ale skutecznych zabiegów estetycznych mogliby wyglądać tak świetnie, jak w wieku 50 lat.

Podczas gdy niektóre gwiazdy idą całą świnią i wybierają drogę chirurgiczną, wiele z nich decyduje się teraz na poprawki, takie jak wypełniacze, Botox i Profhilo, aby zwiększyć ich naturalne piękno. Nie zmieniając funkcji - po prostu wzmacniając to, co już mają. A te zabiegi są niesamowite w tym właśnie celu - nadając skórze naturalnie wyglądający, odmłodzony blask. I nie są to też tylko zastrzyki. Wspaniała rutyna pielęgnacyjna i częste zabiegi pielęgnacyjne, takie jak mikrokosmetyki i peelingi chemiczne - nie wspominając o redukcji tkanki tłuszczowej i zabiegach modelujących sylwetkę - wszystko to pomaga.

Oczywiście zdecydowana większość gwiazd nie mówi otwarcie o wykonywanych przez siebie zabiegach, często wmawiając reszcie z nas, że jest po prostu obdarzona nie starzejącą się skórą. Ale fakt, że branża estetyczna jest teraz o wiele bardziej dostępna dla reszty z nas, oznacza, że wszyscy możemy wyglądać najlepiej, niezależnie od wieku. Koniec z wybrykami. Nie zapominajmy już o tym. Niezależnie od tego, czy jest to twoja mama, siostra czy sąsiadka, wszyscy możemy wkroczyć do akcji i uzyskać błyszczącą skórę, o jakiej marzyliśmy.

Na pewno nie sugeruję, że wszyscy musimy wyglądać jak J.Lo w wieku 50 lat, ale dobrze jest wiedzieć, że nie musimy już wyglądać ponuro, jeśli nie chcemy. Wszyscy możemy wyglądać bajecznie w każdym wieku. Więc, przejdźmy na 30 i 40, bo 50 jest tutaj - i to jest cholernie fantastyczne.

Powiązane artykuły

Zabiegi na twarz i ciało

Zabiegi laserem medycznym. Usuwanie blizn, leczenie trądziku, modelowanie twarzy, usuwanie przebarwień i tatuaży, Karboksyterapia, redukcja tkanki tłuszczowej....

Laser CO2 10600

Zastosowanie lasera CO2 to między innymi włókniaki, ziarniaki naczyniowe, odmładzanie skóry, wirusowe brodawki, znamiona barwnikowe, nowotwory skóry....

Powiększanie ust

Zabieg powiększania ust poleca się osobom, które dostrzegają problem małych ust, chcą zmienić ich kształ czy też nadać im sprężystość. Ponadto zabieg ten to dobre rozwiązanie w przypadku zmarszczek powstałych na skutek....

Mezoterapia

Wskazania to stosowania mezoterapii to występowania cellulitu, rozstępów czy przebarwień. Zabieg jest również stosowany przeciwko zwiotczeniom skóry, zmarszczkom, wypadaniu włosów....

Kontakt z Celinemed

Kontakt: kontakt@celinemed.pl